tytotu

Twoje zdrowie seksualne emocjonalne psychiczne

Wiedz, co Cię gryzie trapi zaburza boli nęka traumatyzuje męczy prześladuje izoluje

tytotu

Zenek Jasyk

sygnalista HIV/LGBTQ+ (grupa MSMMężczyźni mający kontakty seksualne z mężczyznami, w skrócie MSM (ang. men who have sex with men). Określenie mężczyzn, którzy angażują się w aktywność seksualną z innymi mężczyznami niezależnie od tego, w jaki sposób sami się identyfikują. Mogą oni identyfikować się jako geje, homoseksualiści, biseksualiści, panseksualiści, heteroseksualiści lub całkowicie zrezygnować z orientacji seksualnej. Grupa obejmuje również mężczyzn trudniących się prostytucją homoseksualną.);
sojusznik osób żyjących z HIV;
// Podwale Siedem

online

Cześć, jestem Zenek.

Witaj Tu, w Twojej poradni.

25 lipca 2018, Amsterdam
AIDS2018 International AIDS Conference

‘Musimy się skupić na następującym przekazie:
Jeżeli żyjesz z wirusem HIV, jesteś objęty/-ta skuteczną
terapią ARVwiremia poniżej 50 kopii/ml – jesteś seksualnie niezakażający/-cawiremia poniżej 50 kopii/ml.
Czas na wymówki się skończył.’

Prof. Alison J Rodger, FCRP ➊Professor of Infectious Diseases, Honorary Consultant in Infectious
Diseases HIV,
Focus Center Research Program // Institute for Global Health, University College London

// Institute for Global Health, UCL

filadelfioza –

trwający w Polsce od lat okres ‘epidemii’ systemowych zaniechań oraz braku dostępu do rzetelnej i aktualizowanej wiedzy z zakresu: profilaktyki HIV/AIDS oraz postępów w nauce i medycynie w walce z trwającą na świecie pandemią HIV/AIDS. Rezultatem jest trwałe utrwalenie w społeczeństwie strachu, mitów oraz przekłamań rodem z lat 90. na temat życia z HIV czy diagnozy AIDS.

Przede wszystkim pokazałeś ludzką stronę wirusa czyli siebie samego, chyba więcej i odważniej się już nie da. Bardzo to szanuje jako osoba ujemna, ale żyjąca w swoim pierwszym związku z osoba pozytywna.

Grzegorz.

Tomku, bezapelacyjnie robisz coś wspaniałego dla wielu osób – tak z grona LGBT jak i spoza niego. Przecież osoby żyjące z HIV w Polsce, to nie tylko geje – choć takie generalnie panuje przekonanie. Mocno trzymamy kciuki, byś z kampanią swoją przebił się do możliwie jak największej grupy ludzi.

Robert.

Człowiek o ogromnym sercu… Jest kimś, kogo warto naśladować, podziwiać… Warto go poznać… Tryska pozytywną energią… Jest przyjacielem… Wspiera każdego… Nikogo nie odrzuca…

Grzegorz.

Wczoraj rozmawialiśmy ze znajomymi na domówce o HIV/AIDS. I zdałem sobie sprawę jak niewiele wiem. Chciałem tylko, żebyś widział, że uważamy, że jesteś kapitalnym człowiekiem! Buziak wielki dla Ciebie!

Hej Tomcio! Wiesz zawsze jak mam doła z powodu tego czegoś to myślę, że Ty dajesz radę i ja też muszę. Ja już szczęśliwie po CVD-19 i mogę pomagać innym.
Super, że jesteś! 

Wojtek.

Wiem, że dzięki Tomkowi ŻYJĘ i jestem tu,
gdzie jestem i tego nigdy mu nie zapomnę…

Dzięki kampanii Niewykrywalni i artykułowi w Replice
– dziś jestem tu z Wami a nie wącham kwiatków od spodu.

Paweł.