tytotu

Twoje zdrowie seksualne emocjonalne psychiczne

Bez naszego udziału
w badaniach nad HIV/AIDS
nie wygramy z pandemią.

sygnaliści tytotu.

Twój udział w programach testowania profilaktycznego oraz przedsięwzięciach badawczych pomaga ograniczać zagrożenie zakażeniem HIV w naszym bliższym i dalszym otoczeniu. Co najważniejsze zbliża nas do zapanowania nad światową pandemią HIV/AIDS.

Tomasz Siara (HIV+)

[On/jego] żyje z HIV niewykrywalnym od 18 lat;
sygnalista HIV/LGBTQ+ (grupa MSMMężczyźni mający kontakty seksualne z mężczyznami, w skrócie MSM (ang. men who have sex with men). Określenie mężczyzn, którzy angażują się w aktywność seksualną z innymi mężczyznami niezależnie od tego, w jaki sposób sami się identyfikują. Mogą oni identyfikować się jako geje, homoseksualiści, biseksualiści, panseksualiści, heteroseksualiści lub całkowicie zrezygnować z orientacji seksualnej. Grupa obejmuje również mężczyzn trudniących się prostytucją homoseksualną.);
ekspert przez doświadczenieOsoba, która doświadczyła kryzysu psychicznego i przeszła proces zdrowienia w trakcie przebytej drogi zdobyła nieocenioną wiedzę, której nie są w stanie ująć podręczniki i opracowania naukowe, gdyż wiąże się nierozerwalnie z ładunkiem emocjonalnym kryzysu psychicznego. Taka osoba wyposażona w specjalistyczną wiedzę i narzędzia staje się pomostem pomiędzy pomocą profesjonalistów, a osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego. (HIV/PTSD);
członek CWG/EU MOSAICO StudyEU Community Working Group for the MOSAICO Study;
// Inicjatywa NIEWYKRYWALNIE

Badanie nad szczepionką MOSAICO

Janssen Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson

// WCZSPZOZ Wrocław

Badanie Mosaico (znane również pod nazwą HVTN 706/HPX3002) to szeroko zakrojone badanie dotyczące skuteczności, w ramach którego testuje się eksperymentalny schemat szczepień w profilaktyce zakażeń HIV.

STIPnet: program bezpłatnych badań w kierunku HIV/STI

Institute of HIV Research

// WCZSPZOZ Wrocław

STIPnet to program bezpłatnych badań na obecność wirusa HIV, wirusa zapalenia wątroby typu A (HAV), B (HBV) i C (HCV) oraz badania w kierunku kiły, a także innych chorób przenoszonych drogą płciową, jak CT (Chlamydia trachomatis), NG (Neisseria gonnorhoeae), MG (Mycoplasma genitalium) i LGV (Lymphogranuloma venereum).

Projekt TEST

Każdy się testuje na HIV

// Fundacja Edukacji Społecznej, Warszawa

Projekt Test to projekt, który od ponad 10 lat zachęca polaków i polki do wykonywania badań w kierunku zakażenia HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.
Skierowany jest do wszystkich osób aktywnych seksualnie, niezależnie od płci, wieku, koloru skóry czy orientacji seksualnej na terenie całej Polski.